Endodontická mikro páka

Model:
CER084
Výrobce: CERKAMED
Původní cena: 2 199,00 Kč
Cena vč. DPH: 1 999,00 Kč

Odstranění zalomeného endodontického nástroje nebo radixu je jednou z nejtěžších operací prováděných zubními chirurgy. Běžně používanou metodou k odstranění fragmentů endodontických nástrojů je ultrazvuková metoda. Tato metoda sestává z odblokování a mobilizace odděleného fragmentu nástroje pomocí vibračního ultrazvukového hrotu bez chlazení vodou a jeho vizuálním hledáním pomocí lupy ale chirurgického mikroskopu. Největší nevýhodou této metody je nedostatek možností přímo vybrat tento zalomený nástroj nebo radix.

Velmi často se stává, že starou výplň z kořenového kanálku nebo fragment endodontického funkce technicky není možné odstranit, protože cizí těleso je umístěno velmi hluboko uvnitř úzkého kořenového kanálku. Použití těchto speciálně navržených nástrojů umožňuje velmi rychlé a snadné odstranění zalomených nástrojů bez rizika komplikací jako je např. perforace stěny kořenového kanálku.

Celková délka: 205 mm

Délka pracovní části: 7,5 mm

Průměr pracovní části (zaoblená řezná hrana): 0,6 mm

Výstupní průměr kužele blokující rozbitý nástroj: 0,8 mm

Ostatní také nakoupili
GS-80 kapsle 50 ks/ č.1
1 339,00 Kč
Množství:  
detail
Permite kapsle VEL. 1 - 50 ks
1 999,00 Kč
Množství:  
detail
Hanel Artikulační papír 120 listů I 40u
229,00 Kč 209,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner