Opalescence PF 16% Dr.kit (8 ks stříkaček) - Prodej pouze zubním lékařům a dentálním hygienistům

Model:
UPDRKIT
Výrobce: ULTRADENT
Cena vč. DPH: 1 659,00 Kč
* Příchuť:

Zboží je možno zakoupit pouze na IČO stomatologické ordinace nebo hygienistky/hygienisty a dalších oprávněných pracovníků z oboru stomatologie!

Na prodej tohoto zboží se vztahuje vyhláška Ministerstva zdravotnictví 244/2012, která omezuje přímý prodej přípravků na bělení.

Prodej pouze zubním lékařům a dentálním hygienistům.

Gel pro domácí bělení pomocí individuálních nosičů.

Obsahuje fluorid a v mikročásticích potasium nitrát (dusičnan draselný) proti citlivosti-patentováno.

Díky vysokému obsahu vody (20%) nedochází k dehydrataci zubů a rychlému návratu k tmavému odstínu, viskózní konzistence zaručuje přilnavost gelu k zubu a jeho setrvání v nosiči.

Univerzitní studie prokázala, že gel zůstává aktivní po celých 8-10 hodin nočního bělení.

Opalescence se doporučuje pro bělení diskolorovaných zubů před zhotovením kompozitních výplní, fazet nebo korunek.

Opalescence účinně odstraňuje diskolorace zubů způsobené systémovými, farmakologickými, traumatickými nebo kongenitálními faktory a vlivem stárnutí.

Výborných výsledků se dosahuje u fluorózy i u tetracyklinového zbarvení.

Díky lepivé konzistenci gel nevytéká z formy, jak tomu je u jiných bělících gelů. Pacienti vidí výsledky rychle, což je motivuje k pokračování v léčbě. Vitální zuby bělené gelem si udržují světlejší odstín po léta.

LC Block-Out resin - Pryskyřice pro extraorální použití, světlem vytvrzovaná, nízkoviskózní, modře zbarvená. Poskytuje prostor pro rezervoáry gelu v nosičích při bělení. Použitelný i pro další laboratorní postupy. Na stříkačku se nasadí kanylka Black Mini.

 

Doktor kit obsahuje: 8 x 1,2 ml stříkačku bělícího gelu, 30 ml bělící pastu opalescence, krabičku na nosič, 1,2 ml LC Block-Out resin a 2 ks Sof-Tray fólií.

 

Ostatní také nakoupili
Desident CaviCide sprej 200 ml
129,00 Kč
Množství:  
detail
Permite kapsle VEL. 1 - 50 ks
1 999,00 Kč
Množství:  
detail
GS-80 kapsle 50 ks/ č.1
1 290,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner