Informace koronavirus

1.8.2020

Aktuální globální situace v zásobování jednorázovými rukavicemi

 

Ve všech zemích, kde jsou produkovány jednorázové rukavice, dochází k nedostatku suroviny na výrobu těchto rukavic. Všechny tyto země mezitím oznámily omezení dodávek těchto surovin. Tímto je výrobní kapacita jednotlivých výrobních závodů významně omezena. Důsledkem je, že již zadané objednávky jsou kráceny. 

Výrobce našich značek rukavic Optilinie a Dentiline z Malajsie například získává o cca 35% méně suroviny v posledních třech měsících. V kombinaci s nedostatkem balícího materiálu a omezením pohybu osob to znemožnilo další výrobu uvedených značek rukavic. 

Zlepšení situace je vzhledem k celosvětovému vývoji pandemie v nedohlednu. Předpokládá se, že ke zlepšení situace s jednorázovými rukavicemi nedojde dříve než v druhé polovině roku 2021. Kromě snížené dostupnosti je také vývoj ceny rukavic velmi strmý a zcela nepředvídatelný. Se zvýšenou poptávkou a omezeními pro výrobce bohužel neexistují cenové limity. 

 

 

20.3.2020

Zde přikládáme informace výrobců dezinfekcí, k účinnosti přípravků proti nCoV-2019, nově objevenému koronaviru. 

Výrobci:

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner