ZETA 5 Power Act láhev 1 litr, odsávací zařízení, plivátka

Model:
C810040
Výrobce: ZHERMACK
Cena vč. DPH: 999,00 Kč

Dezinfekční přípravek pro odsávací okruhy. Koncentrovaný kapalný roztok bez obsahu aldehydů a fenolů na dezinfekci, čištění a dezodorizace odsávacích okruhů a misky na plivání.
BALENÍ: Flakon s objemem 1 litr.
SLOŽENÍ: 100 g přípravku Zeta 5 Power Act obsahuje 5 g N- (3-aminopropyl) N-Dodecylpropán-1,3-diaminu, 4,2 g propionátu N, N-didecyl-N-methyl-poly (oxyetyl) amonium, tensioaktiva látky, inhibitory koroze, aditiva, pomocné látky a vodu k doplnění na 100 g.
KONTRAINDIKACE: Není známa žádná kontraindikace.
UPOZORNĚNÍ: Způsobuje vážné poleptání pokožky a vážné poškození zraku. V případě kontaktu s pokožkou nebo vlasy odložte zašpiněný oděv a opláchněte pokožku. V případě kontaktu s očima si je několik minut pozorně vyplachujte. Pokud je to možné, vyberte si kontaktní čočky. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě požití si vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení a okamžitě kontaktujte toxikologické centrum nebo lékaře.
OCHRANNÁ OPATŘENÍ: Používejte ochranné rukavice a oděv a chraňte si oči a tvář. Po manipulaci si omyjte ruce. Nenechávejte volně v přírodě, ale zneškodněte podle platných předpisů pro likvidaci odpadu. Doporučuje se uchovávat přípravek dobře uzavřený, na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Doba použitelnosti přípravku platí v případě neporušeného obalu a skladování za správných podmínek. Doporučuje se skladovat přípravek při teplotě, která nepřesahuje 27 ° C.
Nežádoucí účinky: Nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.
PODROBNÉ POKYNY:
1. Odsávací systém vypláchněte odsátím 2 litrů studené vody (obr. 1).
2. Připravte alespoň jeden litr roztoku pro každou sestavu: naplňte vhodnou nádobu vodou a nadávkujte 10 ml přípravku Zeta 5 Power Act na každý litr vody (obr. 2, 3, 4).
3. Promíchejte (obr. 5). Roztok bude opalescentní.
4. Natáhněte získaný roztok přes odsávací hadičky (obr. 6). Vlijte alespoň 250 - 300 ml dezinfekčního roztoku do nádoby na plivání.
5. Nechte působit 15 minut, dosáhnete tak rychlou dezinfekci. Pokud roztok necháte působit alespoň 4 hodiny (celou noc), získáte účinné spektrum podle tabulky (vč. Tuberkulicídu).
6. Po působení odsávací systém vypláchněte odsátím 2 litrů studené vody (obr. 1).
Uvedený postup třeba opakovat minimálně na konci každého pracovního dne, lépe je provádět ho iv polovině pracovního dne a po každém mimořádně invazivním zákroku

Ostatní také nakoupili
Desident CaviCide sprej 200 ml
129,00 Kč
Množství:  
detail
Hanel Artikulační papír 120 listů I 40u
229,00 Kč 202,00 Kč
Množství:  
detail
Permite kapsle VEL. 1 - 50 ks
1 999,00 Kč
Množství:  
detail
GS-80 kapsle 50 ks/ č.1
1 290,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner