Sanytol univerzální čistič - utěrky

Model:
9207UTSAN
Výrobce: Sanytol
Cena vč. DPH: 120,00 Kč

SANYTOL DEZINFEKCE UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ - utěrky
ODSTRAŇUJE 99,99 % bakterií, plísní a virů
BEZ CHLÓRU
NA PODLAHY A TVRDÉ PLOCHY
BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ

Bakterie, houby a viry jsou mikroskopické organismy, které poletují v ovzduší nebo jsou usazené na plochách. Pokud se nezničí, mohou zapříčinit infekční onemocnění.  SANYTOL DEZINFEKCE UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ - utěrky  svým trojím účinkem – baktericidním, fungicidním a virucidním - čistí a dezinfikuje plochy tím, že ničí škodlivé mikroby. Preventivním a pravidelným používáním dosáhnete kontroly a regulování výskytu mikrobů v domácnosti. Toto jedinečné složení zanechává plochy lesklé a celou vaši domácnost provoněnou svěží a příjemnou vůní.
Odstraňuje kromě jiného: Listeria monocytogenes, Salmonella typhimurium, Enterovirus, Poliovirus, Adenovirus, Orthopoxvirus, Staphylococcus Aureus, Candida albicans, Aspergillus niger,  Pseudomonas aerugirosa.
Dezinfikuje:
Záchodová prkénka, umyvadla, výlevky, sprchy, vany, obkladačky;  lednice, kuchyňské linky, mikrovlnné trouby, stoly, kliky u dveří; telefony, dálkové ovladače, počítače, interiéry automobilů;  jídelní židličky, přebalovací stoly, předměty péče o dítě, hračky.
Trojí účinek:
antibakteriální podle normy EN 1040 a EN 1276 (5 min), fungicidní podle normy EN 1275 (15 min) a virucidní podle normy NTF 72-180 (30 min)

Ostatní také nakoupili
Desident CaviCide sprej 200 ml
129,00 Kč
Množství:  
detail
GS-80 kapsle 50 ks/ č.1
1 290,00 Kč
Množství:  
detail
Permite kapsle VEL. 1 - 50 ks
1 999,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner