Blue Etch Flow 10 ml

Model:
CER032
Výrobce: CERKAMED
Původní cena: 439,00 Kč
Cena vč. DPH: 389,00 Kč

Účinná látka: Kyselina o-fosforečná 36%

Barva - fialová

Balení obsahuje: - 10 ml stříkačka + dávkovač + konektor + aplikátory

Na základě vlastností nejlepšího leptacího gelu BLUE ETCH jsme vyvinuli super tekutou konzistenci BLUE ETCH FLOW doporučený jako leptání pro trhliny a těsnění dutin. Speciální super tekutá konzistence, vyvinutá pod vedením zubních lékařů, umožňuje dokonalé leptání těžko dosažitelných míst. Kromě toho se dá snadno opláchnout.

Vlastnosti: Produkt BLUE ETCH FLOW se používá k leptání dentinu a skloviny před kompozity. Díky své pečlivě formulované polotuhé konzistenci BLUE ETCH FLOW dosáhne na nedostupné dentální drážky a trhliny. Výrobek se doporučuje i k použití před cementováním korunek ze skleněných vláken a kůže.

Manipulace s produktem Blue Etch flow: Před ošetřením ponořte nasazen aplikátor do lihu (etylalkohol) a umístěte ho na stříkačku. Na suchý povrch naneste tenkou vrstvu leptadlo. Nechte působit asi 60 sekund. Opláchněte silným proudem vzduchu a vodou (asi 15-20 sekund). Nepoužívejte příliš mnoho gelu. V případě nečistot na zubech opakujte proces.

Výrobek určený pro vícenásobné použití s ​​výjimkou aplikátoru, který je určen pouze k jednorázovému použití. Vícenásobné použití aplikátoru může způsobit riziko reinfekce.

Ostatní také nakoupili
Permite kapsle VEL. 1 - 50 ks
1 999,00 Kč
Množství:  
detail
Desident CaviCide sprej 200 ml
129,00 Kč
Množství:  
detail
GS-80 kapsle 50 ks/ č.1
1 339,00 Kč
Množství:  
detail
Hanel Artikulační papír 120 listů I 40u
229,00 Kč 209,00 Kč
Množství:  
detail
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace
banner
banner